Greek Anime Cartoon TV
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Greek Anime Cartoon TV
 
ΦόρουμForumΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Shortcuts
New PM's : 0
Post Count
0
Private messages
Inbox
Send PM
Misc
Topic's being watched


 

 Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Salamander
Admin
Admin
Salamander


Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 29

Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο   Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο EmptyΣαβ Αυγ 30, 2014 5:29 pm

Tίκενμπερλ(2008)
Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο 301010
Σύνοψη:
Αναρωτηθήκατε ποτέ πώς η φύση αποκτά την λάμψη της; Ποιος της δίνει φως και χρώμα καθώς αλλάζουν οι εποχές; Ελάτε στη χώρα της περιπέτειας και του μυστηρίου και δείτε πως η Τίνκερμπελ και οι τέσσερις καλύτερες νεραϊδο-φίλες της μετατρέπουν τον χειμώνα σε άνοιξη, ενώ με τη δύναμη της πίστης, της εμπιστοσύνης και της…νεραϊδόσκονης ανακαλύπτουν τη σημασία της αλήθειας απέναντι στον ίδιο μας τον εαυτό. Η μοναδική ιστορία της πιο διάσημης νεράιδας του DISNEY αποκαλύπτεται με την ολοκαίνουργια ταινία κινούμενων σχεδίων! Γεμάτη διασκέδαση και φαντασία η «ΤΙΚΕΡΜΠΕΛ» γιορτάζει την πρώτη εμφάνιση της αγαπημένης νεράιδας σε μια ταινία κινουμένων σχεδίων αφιερωμένη αποκλειστικά σε εκείνη. Ζήστε την εμπειρία ενός μαγευτικού παραμυθιού που θα συναρπάσει μικρούς και μεγάλους!
Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο Traile10
Μεταγλωτισμένο στα: Ελληνικά
Παραγωγή: 2013
Είδος Ταινίας: Κινούμενα Σχέδια, Περιπέτεια, Οικογενειακές
(2013)
Link:
Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο Rsz_1r10Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο Rsz_bu10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gac-tv.forumgreek.com
 
Tίκενμπερλ(2008) Μεταγλωτισμένο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Anime Cartoon TV :: Anime-Cartoon Online :: Cartoon Movies-
Μετάβαση σε: